Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta si management de proiect in vederea accesarii finantarii nerambursabile din cadrul Programului Operational Infrastructura Mare (POIM) – Axa Prioritara 9 “Protejarea sanatatii populatiei in contextul pandemiei cauzate de virusul Covid-19”, Obiectivul specific 9.1 “Cresterea capacitatii de gestionare a crizei sanitare Covid-19”

Număr anunț
DA25823448
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
ESSOR INNOVATION SRL (CUI 36536647)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.000 RON
Valoare atribuită
46.000 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.000 RON

din 46.000 RON estimat