Atribuită
Cumpărare directă
3 conexiuni Acces 300 Mbps -9 Euro 1 ab Digi Busines garantat 90 - 25 Euro 1 IP suplimentar - 1 Euro 1 DIGI SIP Trunk -83 Euro 1 Numerotatie suplimentara - 1 Euro 1 Centrala TEl PBX - 28 Euro 1 Conect 1 - 1 Euro 1 Ab TV Analogic -21.85 Lei 1 Chirie router -4,02 Lei 695,17 Lei fara Tva(la curs 4.85 Lei/Euro)
- Număr anunț
- DA25822280
- Autoritate contractantă
- Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.684,08 RON
- Valoare atribuită
- 16.684,08 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.