Atribuită Cumpărare directă

Halat tip vizitator marime universala unisex Culoare material alb / albastru DENSITATE FOARTE MARE. NU SE RUPE Material netesut polipropilena tip TNT Dimensiuni: Latime 140 cm x Inaltime 100 cm 40 grame/m2 Produse in Romania Produs de unica folosinta, nesteril Prevazut cu prindere cu snur - la baza gatului si in talie Halate nesterile pentru procedurile de diagnosticare sau pentru vizitatori in spitale, clinici sau orice alte scopuri

Număr anunț
DA25820825
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
NOVAK COUTURE S.R.L. (CUI 40454090)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat