Atribuită Cumpărare directă

Retea de WIFI Public pentru acces la internet compatibila cu Acord Grant Proiect WIFI4EU in spatiile puse la dispozitie de beneficiar. Pret catalog: 61,000.83 lei+TVA

Număr anunț
DA25822381
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.000,83 RON
Valoare atribuită
61.000,83 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.000,83 RON

din 61.000,83 RON estimat