Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea riscurilor la securitatea fizica obiective/imobile 5000-10000 mp pentru obiectivele : Sediile S.P.Pavaje Spatii Verzi , I.L.Caragiale , nr. 1bis. Sera - Pepiniera str. Dobrogei , Statie LPX sos. Chiciu , km 4 .

Număr anunț
DA25838237
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
Furnizor / câștigător
MARGINEANU I.M.V. VASILE (CUI 35017994)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat