Atribuită
Cumpărare directă
regional si/sau local (inclusiv in varianta online); - Elaborarea anuntului de presa privind finalizarea proiectului, cu mentionarea rezultatelor obtinute si publicarea acestuia intr-un ziar regional si/sau local (inclusiv in varianta online); - Realizare autocolantelor pentru dotari/ echipamente ; - Machetarea si montarea unui panou de informare temporar in timpul executării lucrărilor, care va fi amplasat la adresa obiectivului de investitie; - Machetarea si montarea unei placi permanente la finalizarea lucrărilor, care va fi amplasata la adresa obiectivului de investitie. Se solicită ca proiectarea şi realizarea tuturor materialelor să se facă în conformitate cu cerinţele Manualului de Identitate Vizuală pentru Programul Operațional Regional (POR) 2014-2020 si a Anexei nr. 8 – Masuri de informare si publicitate a contractului de finantare nr. 4932/13.11.2019, numai după primirea avizului favorabil din partea Agenției de Dezvoltare Regională Sud Muntenia asupra materialelor publicitare.
- Număr anunț
- DA25828667
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.770 RON
- Valoare atribuită
- 5.770 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.