Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea pentru acoperirea si protejarea suprafetelor din metal, lemn: email exterior negru 0.75 l – 14 buc; email galben mustar 0.75 l – 10 buc; email exterior verde inchis 0.75 l – 10 buc; email exterior albastru inchis 0.75l – 10 buc; email rosu oxid 2.5l – 20 buc; lac Oskar Yacht Arican 2.5 l – 4 buc; lac Oskar Yacht Trandafir 2.5 l – 8 buc; lac Oskar Yacht Incolor 2.5 l – 1 buc; lac Oskar Yacht Incolor 0.75 l – 1 buc;
- Număr anunț
- DA25829514
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
- Cod CPV
- 44812210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.765,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.765,81 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.