Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA CONFORM CONST 55105431 CONVERTER ASSY-TORQUE - 1 buc x 5733.05 ron; CORP HIDRAULIC CU SUPAPE - 1 buc x 6348.40 ron; CONECTOR CVA - 1 buc x 1313.09 ron; F ULEI CV AUTOMATA - 1 buc x 153.45 ron; ULEI CVA MISSION OIL - 8 buc x 103.24 ron; MANOPERA - 8 H X 170 RON.
- Număr anunț
- DA25833941
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50116300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.733,92 RON
- Valoare atribuită
- 15.733,92 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.