Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor (dirigentie de santier) pentru investitia LUCRĂRI DE CONSOLIDARE Şl PUNERE ÎN SIGURANŢĂ A PLATFORMEI DRUMULUI COMUNAL DC 133, PUNCT SUB COASTĂ LA ROŞCA, SAT TOMŞANI, COMUNA TOMŞANI, JUDEŢUL VÂLCEA

Număr anunț
DA25826995
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
Furnizor / câștigător
TERAPONT SRL (CUI 15478845)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat