Atribuită
Cumpărare directă
Politica viitorului - Jamie Susskind - 57.14 RON; Lazlo Albert Barabasi – Linked. Noua stiinta a retelelor - 57.14 RON; The Mediator - Tapani Ruokanen - 152.38 RON; Alfred Moses - Jurnal de Bucuresti. Drumul Romaniei de la intuneric la lumina - 38.10 RON; Yuval Noah Harari - 21 lectii pentru secolul 21 - 66.67 RON; Ramona Ursu, Dosarele Securitatii. Marian Munteanu si Miron Cozma versus Piata Universitatii - 63.81 RON; Amintiri din Piata Universitatii - 33.33 RON; Silvia Colfescu, Cristian Badilita, „et in Golania ego”, ed. Vremea - 57.14 RON; Solidaritatea este superlativul libertății. Alianța Civică – privire după 25 de ani, Fundatia Academia Civică, 2015 - 33.33 RON; Ștefan Frumușanu, Cine mi-a ucis fiul? Dosarul Frumușanu-Crăiniceanu se redeschide, vol. îngrijit de Tatiana Niculescu Bran, Humanitas, 2015 - 33.33 RON; Mic jurnal cu amintiri - 27.62 RON
- Număr anunț
- DA25829193
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620 RON
- Valoare atribuită
- 620 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.