Atribuită Cumpărare directă

Expressor Saeco SM5473/10 PicoBaristo, 10 bauturi, Carafa pentru lapte integrata 0.5 L, Inox/Negru

Număr anunț
DA25858694
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.602,51 RON
Valoare atribuită
2.602,51 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.602,51 RON

din 2.602,51 RON estimat