Atribuită Cumpărare directă

Solutie perfuzabila. Flacon EP cu doua porturi de administrare identice, sterile, acoperite cu folie... mai departe 400 Increase value Decrease value

Număr anunț
DA25835429
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.292 RON
Valoare atribuită
1.292 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.292 RON

din 1.292 RON estimat