Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DE REPARATII , INSTALARI/ INLOCUIRI DE PIESE, MATERIALE si ECHIPAMENTE, AFERENTE RETEA DE DATE PENTRU SECTIA BOLI INFECTIOASE , CE APARTINE SPITALULUI JUDETEAN DE URGENTA MEHEDINTI CABLU UTP ML 40x1,00=40,00 CONECTOR UTP RJ45 BUC 2x1,00=2,00 ANTENA WI-FI MIKROTIK RBCAPL-2ND BUC 1x200,00=200,00

Număr anunț
DA25836710
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI 15571153)
Cod CPV
50312300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242 RON
Valoare atribuită
242 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242 RON

din 242 RON estimat