Atribuită Cumpărare directă

Covor dezinfectant cu tavă de retenție din oțel Dimensiuni 52 x 49 x 2,5 cm Covor din pâslă Tavă de retenție din oțel zincat cu capacitate 3L, grosime 1mm

Număr anunț
DA25832987
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI CISNADIE (CUI 31458327)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,88 RON
Valoare atribuită
184,88 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,88 RON

din 184,88 RON estimat