Atribuită Cumpărare directă

Ferăstrău longitudinal SR 30 plastic #2228941 Material de bază: Metal, Lemn, Mineral Lungime bătaie: 32 mm Viteză bătăi: 2650 curse / minut Valoare transport fără TVA 19,00 Lei

Număr anunț
DA25825579
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI 17131957)
Cod CPV
44511500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.256,88 RON
Valoare atribuită
2.256,88 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.256,88 RON

din 2.256,88 RON estimat