Atribuită Cumpărare directă

Carduri RFID 13.56 MHz si Instalare carduri RFID 13,56 MHz in sistem

Număr anunț
DA25861250
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
ROMSERVICE TELECOMUNICATII SRL (CUI 13609855)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392 RON
Valoare atribuită
1.392 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392 RON

din 1.392 RON estimat