Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV PUR OTET LAMAIE 4,5L RE 14 1 MR.PROPER LEMON ALL 5L RE 13 1 MR.PROPER OCEAN 5L BU 2 1 SOMAT ALL IN ONE 100TABLE BU 2 1 CIF LICHID REGULAR 500ML TU 32 1 RIVEX PARCHET 4L RE 4 1 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML BU 5 1 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 TU 5 1 WIPE OUT SPRAY MOB300 ML TU 1 1 CLIN WINDOWS PROF 4,5L BU 10 1 BREF HYGIENE ORANGE 2X700 BU 12 1 NUFAR DETARTR.ODORIZ.750M RE 20 1 TRIUMF CUPTOARE 500ML RE 6 1 FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC BU 22 1 FINO LAVETE UMEDE 3 BUC BU 15 1 MADERO LAVETE GEAM MICR.1 BU 2 1 MADERO/EPACK LAV.MICR.UNI BU 19 1 AROXOL SP.UNIV.EUCALIPT 4 BU 12 1 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L RE 5 1 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L RE 5 1 ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30 BU 90 1 ALUFIX SACI MEN.INC.120L PG 54 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 11 40 PROSOP V FOLD.2STR.5X200B BU 5 1 NEVE PROSOP 80M BU 10 1 DOMESTOS PINE 1L RE 24 1 DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. RE 3 1 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 7 1 WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML BU 20 1 SET TOALETA E-KONEX BU 6 1 PERIND GAL.DREPT.CU STORC BU 5 1 PLASTOR MOP PLAT 80CM+COA BU 3 1 VILEDA REZERVA MOP EASY T BU 2 1 ANITA FARAS CU LAMELA CAU BU 10 1 PERIND COADA LEMN NATUR 1 BU 24 1 ANITA PAMATUF MICLOFIBRA BU 2 1 PERIE PLAFON+COADA 1,5M BU 3 1 PLS PAMATUF MULTICOLOR PR BU 2 1 AGR GALEATA CU CAPAC 8L BU 5 1
- Număr anunț
- DA25864431
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.867,58 RON
- Valoare atribuită
- 4.867,58 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.