Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de 8 producții cinematografice de lung metraj și 4 producții cinematografice de scurt metraj, cu subtitrare in limba romana, pentru care ofertantul trebuie să dețină drepturi de autor. Durata maxima a productiilor cinematografice sa fie intre 2-3 ore. Lista titlurilor va fi stabilita de cele doua parti.
- Număr anunț
- DA25837245
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
- Furnizor / câștigător
- INIŢIATIVA TARKOVSKIANA ÎN ROMÂNIA SRL (CUI 37839673)
- Cod CPV
- 92130000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.