Atribuită
Cumpărare directă
Foarfeca liniară de 55/75 mm şi cartuşul selectabil pot fi utilizate pentru proceduri chirurgicale gastrointestinale, ginecologice, toracice şi pediatrice, fiind destinate secţionării, rezecării şi creării de anastomoze, şi, de asemenea, pot fi utilizate împreună cu materiale de susţinere a liniilor de capsare sau a ţesuturilor. 1,5 mm (Albastru) Negru 1,8 mm (Auriu) 2,0 mm (Verde)
- Număr anunț
- DA25841178
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- GP SANITA S.R.L. (CUI 36352490)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.415 RON
- Valoare atribuită
- 5.415 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.