Atribuită
Cumpărare directă
Consumabil pentru: HP Laserjet Pro M102,M130,M132 Culoare: Negru. Capacitate: 1600 pagini. Garantie: 24 luni. Tip: Echivalent. Descriere: Cartusul este nou, ambalat in cutie sigilata, inscriptionata cu marca producatorului si vine insotit de certificat de garantie si conformitate.
- Număr anunț
- DA25868310
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.074,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.074,80 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.