Atribuită
Cumpărare directă
Dosar carton sina A4, culoare alb, 230 gr, HERLITZ,Pix cu gel Jelly, mina 0.7 mm - albastra, Herlitz,Plic TB4 cu burduf (50 mm) Kraft, cu deschidere pe latura mica, lipire siliconica, 120 gr.,Plic C6 cu deschidere pe latura mare, lipire siliconica, 80 gr.Plic C5 cu deschidere pe latura mare, lipire siliconica, 80 gr.Capse nr. 24/6, 1000 buc/cutie,Plic C4 cu deschidere pe latura mica, lipire siliconica, 90 gr.Dosar plastic cu sina NOKI,Hartie copiator A4 (de tip xerox), 80 gr., 500 coli/top, IK Copy Paper
- Număr anunț
- DA25842366
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.260 RON
- Valoare atribuită
- 3.260 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.