Atribuită
Cumpărare directă
System Asamblat FastData Procesor Intel Coffee Lake, Core i5 9400F 2.9GHz box MB AsRock INTEL 1151 ASROCK H310CM-DVS KS DDR4 8GB 2400 HX424C15FB3/8 KS SSD 120GB 2.5" TS HDD 3.5 1TB SATA P300 DVDRW LG 24X SATA BULK BLACK GH24NSD5 VGA GB GeForce GT 710 2GB GDDR5 SURSA PC SERIOUX SOLAS WHITE 550w tastatura+mouse usb LIC OEM WIN 10 PRO 64BIT EN
- Număr anunț
- DA25850048
- Autoritate contractantă
- AQUAVAS SA VASLUI (CUI 17986823)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.494 RON
- Valoare atribuită
- 5.494 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.