Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE LAMINAT CRISTAL A4 100MIC P02901 45 PIX SCHNEIDER K15 K15 3 BURETIERA GEL DACO 30G BG030 2 SUPORT PATRAT ARTICOLE SCRIS ECADA 95002 1 SUPORT ARTICOLE DE SCRIS 6 COMPARTIMENTE KEJEA K-097 1 COS HARTII PLASA METAL,ECADA 43030 2 MARKER PERMANENT SCHNEIDER 1-4MM 133 2 CUTTER MARE PROFESIONAL ECADA 50118 50118 2 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, NEON P01324 4 DECAPSATOR MAPED START 370111 2 FOARFECA OTEL ERGONOMICA 20CM DONAU DN-7920301 1 CAPSE CUPRATE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6453 4 SCOTCH TRANSPARENT 48MMX54M NOVAROLL N39625 6 PIX MILAN RUBBER P07832 4 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 1 POST-IT 12X44, 5 CULORI NEON /SET CNXD01-2 2 SET 4 TEXTMARKERE SCHNEIDER P00940 1
- Număr anunț
- DA25842362
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177,51 RON
- Valoare atribuită
- 177,51 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.