Atribuită
Cumpărare directă
Pix Bic Round Stic S albastru 60/cut 921403 (B60) Buc 10 Sfoara iuta (canepa) 100g Buc 2 Elastice 80mm 100g Forpus FO80105 Buc 1 Lipici solid 20g Kores KS873372 KO12202 Buc 5 Banda adeziva 19*33 D.rect 009357 Buc 5 Capse 24/6 Noki 1000/cut DY000269 Buc 10 Agrafe birou 28mm D.rect 007118 Buc 10 Hartie scris A4 55g Suprem 1000coli/top Top 1 Hartie copiator A4 80g Plano Speed Top 10 Plic C5 162x229mm silicon alb 80g 25/set 12462A Set 1 Plic C4 229x324mm silicon alb 80g 22460 90g 22472 Buc 25 Plic B4 250x353x40mm silicon kraft 130g cu burduf 33400 Buc 10 Cartus laser Xerox WC 5222/5225/5230 black 20000pag 106R01413 mic Buc 1 Toner Minolta TN114 bk Di152/183/200/2011 BizHub 162/180/210 8937-784 Buc 1 Cartus comp laser HP CC530A/CE410X/CF380X Canon CRG718 Black Orink Buc 2 Cartus comp laser HP Q2612A/Canon CRG703/FX10 Orink Buc 1 Perforator 30 coli Noki SID metalic H-30 DY000272 Buc 2 Capsator 24/6 25 coli Noki SID C-10 metalic capse 24/6-26/6 DY000260 Buc 2 Cartus comp laser HP CB435A/CB436/CE285A Can CRG712/725 Orink Buc 1 Plic C6 114x162mm silicon alb 80g 10462 121303 121307 707728 Buc 160
- Număr anunț
- DA25862792
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.090,76 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.