Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de transport rutier : - Respecta prevederilor legale cu privire la circulaţia pe drumurile publice, trafic intern si international de mărfuri; - Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport; - Adminisireaza parcul auto si bugetul alocat; - Coordoneaza echipa care întocmeşte toate documentele si obţine toate actele necesare pentru circulaţia legala pe drumurile publice; - Asigura derularea activitatilor de inmatricuiari si radieri; - Coordoneaza si supravegheza activitatea conducătorilor auto; - Programeaza si optimizeaza rute; - Urmăreşte modul de intretinere si exploatare a maşinilor, starea tehnica si de curăţenie; - Stabileşte necesarul de piese de schimb si consumabile auto; - Menţine relaţia cu societatea de asigurari si urmăreşte dosarele de dauna; - Gasirea soluţiilor optime de desfasurare a transporturilor si comunicarea soluţiilor alese. - Organizarea transporturilor in cele mai bune condiţii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele beneficiarului; - Optimizeaza costurilor legate de transport; 1 bucata = 1 luna calendaristica Perioada contract : 01.07.2020 - 31.12.2020
- Număr anunț
- DA25840174
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
- Furnizor / câștigător
- Tulea Stefan -Razvan (CUI 42406986)
- Cod CPV
- 60130000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.092 RON
- Valoare atribuită
- 13.092 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.