Atribuită Cumpărare directă

Aer conditionat inverter,Habitat, 9000 BTU, Clasa A++

Număr anunț
DA25875358
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
TCE GROUP INSTAL S.R.L. (CUI 35903931)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat