Atribuită Cumpărare directă

C/V ridicare topografica str. Berzei nr. 44 -imobil cu nr. top 7419/2/3/2 inscris CF 26924, - nr top 7419/2/2/1 inscris CF 159804, - nr.top 7419/1/1/1/1/a/2 inscris in CF 159802 Brasov.

Număr anunț
DA25862075
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
PETRU VALENTINA GAROFITA (CUI 28561054)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.232 RON
Valoare atribuită
2.232 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.232 RON

din 2.232 RON estimat