Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG ELECTRONIC. PRODUSELE SE VOR LIVRA PANA CEL TARZIU 02.07.2020, ORELE 17.

Număr anunț
DA25870647
Autoritate contractantă
CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
Furnizor / câștigător
CDI ELEHID S.R.L. (CUI 39492723)
Cod CPV
39295200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat