Atribuită Cumpărare directă

Cuier de exterior, din otel inoxidabil - cf ofertei nr. 2859/17.02.2020

Număr anunț
DA25839223
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
KULINOX PRODUCT SRL (CUI 31931025)
Cod CPV
30195800-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.117,60 RON
Valoare atribuită
14.117,60 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.117,60 RON

din 14.117,60 RON estimat