Atribuită
Cumpărare directă
Aparat aer cond. Heinner 12.000 BTU + inst. 3 m CARACTERISTICI GENERALE Recomandat pentru incaperi pana la: 23 m² Eficienta energetica racire A++, Eficienta energetica incalzire A+ Regim termic pe racire: -15°C ... +30°C,Regim termic pe incalzire: -15°C ... +50°C Tip filtru High density filter, Tip compresor Inverter Numar trepte ventilator: 4 FUNCTII Dezumidificare, Ventilatie, Incalzire, Racire, Follow me, Autodiagnosticare, Detectare pierdere agent frigorific, Functie Turbo, Auto-curatare, Auto-restart, Functie mentinere temperatura 8 ﹾC, Timer 24H, Functie silent, Mute Mode, Telecomanda SPECIFICATII TEHNICE Tensiune alimentare 230 V, Consum nominal la racire 1237 W Consum nominal la incalzire 964 W, Agent de racire R32 UNITATE INTERNA Dezumidificare (l/h) 1.2 Debit de aer unitate interna 600 m³/h Nivel de zgomot unitate interna 53 dB, Culoare unitate interna Alb Dimensiuni 805 mm x 194 mm x 285 mm, Greutate unitate interna7.5 Kg Coef. randament sezonier la racire SEER 6.1 Coef. randament sezonier la incalzire SCOP 4 UNITATE EXTERNA Debit de aer unitate externa 1700 m³/h Nivel de zgomot unitate externa: 65 dB, Culoare unitate externa Alb Dimensiuni: 700 mm x 275 mm x 550 mm Instalarea standard include manopera de instalare si materialele pentru un traseu frigorific de 3 ml. si 1 strapungere. In sarcina Beneficiarului este realizarea alimentarii cu energie electrica a echipamentelor. Termenul de garantie pentru echipamente este de 36 luni. TERMEN DE LIVRA
- Număr anunț
- DA25867048
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI 10330448)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.