Atribuită Cumpărare directă

1)Autoritate Contractanta: UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA ULMI 2) Tip asigurare -ASIGURAREA DE INCENDIU ŞI ALTE RISCURI 3) Date despre asigurare/acoperiri - Asigurare bunuri 4) Valabilitate: 12 luni,de la 01.07.2020 pana la 30.06.2021 5) Prima de asigurare 4 000 lei 6) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA25874463
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat