Atribuită Cumpărare directă

Marfuri utilizate pentru constructii formate din: mortar,distantieri, chit si gresie. Transport inclus in pret. Termen de livrare: 5 zile. Beneficiar: Direcția Tehnică-Camin 2 Hasdeu-Ioana Milchiș. Responsabil achizitie: Pop Mugurel.

Număr anunț
DA25850349
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.689,29 RON
Valoare atribuită
3.689,29 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.689,29 RON

din 3.689,29 RON estimat