Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE GRUP ELECTROGEN TRIFAZAT GE.VO.305-275.BF fara piese de schimb Garantie 24 luni

Număr anunț
DA25841072
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI 14602405)
Cod CPV
31120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.501,11 RON
Valoare atribuită
7.501,11 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.501,11 RON

din 7.501,11 RON estimat