Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat A4 75mm Noki, bleumarin (bx25) Buc 50 Dosar incopciat 1/1 cu gheare ROM,alb (b x 1) Buc 100 Pix cu mecanism Senator BP1030, rosu Buc 10

Număr anunț
DA25862053
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
Furnizor / câștigător
AMBI COM SRL (CUI 24969027)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,30 RON
Valoare atribuită
365,30 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,30 RON

din 365,30 RON estimat