Atribuită
Cumpărare directă
Lame de microscop cu dimensiunile: 26x76mm. Sunt din sticla, capetele au muchiile taiate, matuire la un capat pe ambele parti,unghi de 90°, curatare prin spalare si lustruire.Ambalaj:50 buc/cutie. Produsele sunt insotite de Declaratie de conformitate, Certificatul ISO al producatorului si al distribuitorului.Cantitatea minima ce poate fi comandata: valoarea totala a produselor achizitionate sa fie de minim 600 lei. Cod 10117107-1
- Număr anunț
- DA25860859
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 42113172-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.