Atribuită Cumpărare directă

Protein LoBind Tubes, Protein LoBind, 1,5 mL, PCR clean, colorless, 100 tubes (2 bags × 50 tubes) - 44.95 Ron X 5 = 224.75 cod 0030108116;Protein LoBind Tubes, Protein LoBind, 5,0 mL, PCR clean, colorless, 100 tubes (2 bags × 50 tubes) - 185.09 Ron

Număr anunț
DA25864756
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33192500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,84 RON
Valoare atribuită
409,84 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,84 RON

din 409,84 RON estimat