Atribuită Cumpărare directă

BX832 Fir acid poliglicolic rapid 4/0, L=75cm, 3/8 cerc triunghiular

Număr anunț
DA25874702
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,60 RON
Valoare atribuită
378,60 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,60 RON

din 378,60 RON estimat