Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV LOPATICA PLAJA RATUSCA BU 4 1 SET NISIP 2 VENUS BU 4 1 SET NISIP 3 OLIMP BU 2 1 MINGE UNICE D 23 CM BU 10 1

Număr anunț
DA25864463
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,22 RON
Valoare atribuită
171,22 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,22 RON

din 171,22 RON estimat