Atribuită
Cumpărare directă
RAC FLEX TUCAI 1/2-1/2 L60 MI 4.00 RAC MONOC TUCAI L60 1/2 MI 4.00 SACOSA MAIEU MARE CU ECOTAXA 1.00 TEAVA SCURGERE CU VENTIL 11/4 32/40 RY 10.00 VOP LAV INT KOBER WEISS 15L V8611HU KB 8.00 AMORSA ZID KOBER 5L G8109 KB 2.00 PRELUNGITOR TELESC TRAF 3MX1.7 21496 SCH 2.00 BATERIE VARTA H.E. LR3/4 GST 4903 1.00 BATERIE VARTA H.E. LR6/4 4906 GST 1.00 PANZA ABR HERMES P100 ES 5.00 NITURI POP 4.8X12 100BUC 648012 EVOTOOLS 1.00 PITURA ALB POLAR 0.60L V53101 KB 2.00 SET LAMA CUTTER TRAPEZ 5/SET 0550-230500 HARDY 2.00 NITURI POP 4.8X10 100BUC 648011 EVOTOOLS 1.00 CAP PRELUNGITOR 6P FARA FIR PANASONIC P-TB0460 2.00 PENSULA DB 3 BA 1.00 SPACLU INOX MANER CAUCIUC 5 625036 EVOTOOLS 1.00 TRAFALET MICROFIBRA T11 25CM SEN 2.00 PRIZA SP PT CP RELEE CERAMICA R-PBSC SY 1.00 BAT 8090 D&DED-H25 DUS TEAVA LUNGA MI 1.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 10.00 MORTAR Z-100 PT ZID 40KG 40/PAL 1.00 CERESIT GLET CT126 20KG INT / 54 PAL 518977 2.00 CERESIT GLET CT127 20KG INT PT FINISAJE/ 54 PAL 441901 2.00
- Număr anunț
- DA25836283
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala Bartha Karoly Borosneu Mare (CUI 13646756)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.275,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.275,42 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.