Atribuită
Cumpărare directă
Sageti “Dreapta” autocolant A5 oracal – 50 bucati x 3 lei = 150 lei Sageti “Stanga” autocolant A5 oracal – 50 bucati x 3 lei = 150 lei Banda autocolant delimitare “pastrarea distantei” – 8 bucati x 30 lei = 240 lei Autocolant sablon “Pastrati distanta 2 m” – 4 bucati x 40 lei = 160 lei Autocolant A5 “Dezinfectant” – 25 bucati x 4 lei = 100 lei Total produse : 800 Lei
- Număr anunț
- DA25870696
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local al Municipiului Deva - Cresa Deva (CUI 14338169)
- Furnizor / câștigător
- NEAGOE STUDIO S.R.L. (CUI 41065708)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.