Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii reparatie echipament XEROX WorkCentre 5225 - constatare defect, demontare si montare subansamble, inlocuire fuser, teste; reparatie XEROX WorkCentre 3225 - constatare defect, demontare si montare subansamble, inlocuire cilindru, teste; reparatie echipamente multifunctionale, mentenanta - 2buc
- Număr anunț
- DA25870393
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- GIROS SERVICE COMPANY SRL (CUI 10590529)
- Cod CPV
- 50313100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.925 RON
- Valoare atribuită
- 2.925 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.