Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune de birou directorial ergonomic cu piele ecologica OFF 429 110 kg negru maro B4U - MARO - 14409912 Scaun directorial OFF 429 Scaun directorial OFF 429 ofera eleganta si rafinament biroului la care este amplasat, el avand spatar impunator si sezut confortabil. Pielea ecologica este folosita pentru tapitarea scaunului, iar finisajul pistonului pneumatic si al bazei este cromat. Functiile pe care le indeplineste sunt: - reglare pe inaltime; - pivotare 360 grade; - inclinarea pe spate cu posibilitatea blocarii in pozitie verticala. Scaun directorial OFF 429 se poate regla intre 104 si 114 cm, distanta dintre sol si sezut ajustandu-se intre 50 si 60 cm. Latimea sezutului este de 56 cm. OFF 429 se adreseaza persoanelor cu o greutate de maxim 110 kg. Este disponibil pe culorile: maro si negru. Scaun scaune de birou directorial ergonomic cu piele ecologica OFF 357 110 kg negru- COD INTERN: 14414357 Scaunul directorial OFF 357 este la fel de elegant pe cat este de robust, fabricat din piele ecologica de inalta calitate, oferind suportul si confortul necesar in timpul orelor petrecute pe el. Un mecanism sincronizat permite utilizatorului sa ajusteze inaltimea scaunului, pivotarea la 360 grade, balansul acestuia, dar si controlul tensiunii in functie de greutatea individuala a corpului. Bratele lui OFF 357 sunt acoperite cu un strat de burete tapitat cu acelasi material precum scaunul, iar baza rezistenta din otel cromat impreuna cu rolele gumate

Număr anunț
DA25838209
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118 RON
Valoare atribuită
1.118 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118 RON

din 1.118 RON estimat