Atribuită Cumpărare directă

1. Evidentiator (textmarker) SCHNEIDER Job 4 culori/set (vezi poza atasata);Job este textmarkerul inteligent pentru rezultate strãlucitoare, proiectat cu un rezervor de cernealã de mare capacitate pentru a putea eviden?ia mai mult de 15.000 de cuvinte. Cerneala are strãlucire maximã ?i rezisten?ã la luminã pe hârtie standard, de copiator ?i de fax. Corpul din polipropilenã protejeazã atât cerneala pentru doi ani, cât ?i mediul înconjurãtor, fiind complet reciclabil. Vârful este te?it ?i permite trasarea unor linii cu grosimi de 1 - 5 mm. 2. Evidentiator (textmarker) SCHNEIDER Job - este textmarkerul inteligent pentru rezultate strãlucitoare, proiectat cu un rezervor de cernealã de mare capacitate pentru a putea evidentia mai mult de 15.000 de cuvinte. - Cerneala are strãlucire maximã si rezistentã la luminã pe hârtie standard, de copiator si de fax. - Corpul din polipropilenã protejeazã atât cerneala pentru doi ani, cât si mediul înconjurãtor, fiind complet reciclabil. Vârful este tesit si permite trasarea unor linii cu grosimi de 1 - 5 mm. (vezi poza atasata) mai putin - albastru = 4 buc; - galben = 4 buc; - orange = 4 buc - verde = 4 buc

Număr anunț
DA25872287
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192125-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,44 RON
Valoare atribuită
58,44 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,44 RON

din 58,44 RON estimat