Atribuită Cumpărare directă

1. Hartie copiator A4, Absolut Paper, 80 gr, 500 coli/top - 200 top x 11.35 lei

Număr anunț
DA25870939
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.270 RON
Valoare atribuită
2.270 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.270 RON

din 2.270 RON estimat