Atribuită Cumpărare directă

Nestea Ice Tea diferite arome lamaie , piersici , fructe de padure 500ml

Număr anunț
DA25873064
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI 8840453)
Cod CPV
15860000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871,20 RON
Valoare atribuită
871,20 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871,20 RON

din 871,20 RON estimat