Atribuită
Cumpărare directă
EVATECH MASTI PROTECTIE 5 BU 1 50 ; ARH BLOCN.A6/50F/D/SP IF 1 5 ;T ES NOTITE ADEZIVE 75X100 BU 1 1 ; ROM PLIC B4 BURD.SIL.KRAF IF 2 10 ; ICO CAPSE METAL 24/6 CU 2 10 ; DRB ETICH AUTOCOL A5/20 C CU 1 20 ; HAMA MOUSE WIRELESS AM-80 BU 1 1 ; LECHPOL CABLU USB PRELUNG BU 1 1 ; BRILLIANT H.COP. A4 70GR/ CU 4 5 ; DRB CR.CORECTOR/SET 2 BU 2 2 ; RTC FLUID CORECTOR/20 ML BU 5 1 ; BIC PIX ROUND STIC ALBS,6 CU 2 60 ; ICO ETICH.SCOLARE/SET 40 BU 2 1 ; PGN BIBL MARMORAT A4/75 M BU 8 1 ; RTC SEPARATOR CARTON 100 SE 1 1 ; RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/5 BU 2 1 ; RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/5 BU 2 1 ;
- Număr anunț
- DA25858342
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559,31 RON
- Valoare atribuită
- 559,31 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.