Atribuită Cumpărare directă

Disectorul cu ultrasunete Sinicision cuprinde: - GENERATOR Sonicision – 1 buc - Baterii Generator Sonicision – 2 buc - Ghid de introducere baterie 2 buc/ pachet – 1 buc - Incarcator baterii Sonicision - 1 buc - Cutie de sterilizare – 1 buc - PENSA Sonicision curved 39 cm – 6 buc

Număr anunț
DA25871919
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33161000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.971,50 RON
Valoare atribuită
34.971,50 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.971,50 RON

din 34.971,50 RON estimat