Atribuită
Cumpărare directă
PIESE NECESARE: - ULEI MOTOR (5W30) : 9 BUC X 35.29 LEI = 317.61 LEI - FILTRU ULEI : 1 BUC X 33.62 LEI - FILTRU AER : 1 BUC X 58.82 LEI - FILTRU COMBUSTIBIL : 1 BUC X 126.05 LEI - FILTRU POLEN : 1 BUC X 63.03 LEI - TERMOSTAT : 1 BUC X 172.27 LEI - SENZOR TEMPERATURA : 1 BUC X 180.67 LEI - ANTIGEL : 2 BUC X 21.01 LEI = 42.02 LEI - BEC 12V : 1 BUC X 2.52 LEI TOTAL PIESE: 996.61 LEI LEI MANOPERA: 173.25 LEI LEI TOTAL VALOARE:1169.86 LEI
- Număr anunț
- DA25875888
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.169,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.169,86 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.