Atribuită Cumpărare directă

dezinsecție și deratizare la CCMT: Sala de spectacol, vestiare, magazii, birouri, holuri, toalete, centrala termică, subsol scenă, etc. în locația Miron Costin 2

Număr anunț
DA25863095
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
Furnizor / câștigător
RENGOTOX SRL (CUI 30211930)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
27.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat