Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 90018725 DR.STEPHAN BRIGHT DISH 1L PUMP buc 3.00 x 11.38 RON fara TVA / buc 2 90014376 DR.STEPHAN MIRACLE DISH 5L buc 1.00 x 62.45 RON fara TVA / buc 3 90013065 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 2.00 x 35.16 RON fara TVA / buc 4 90012938 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 2.00 x 7.88 RON fara TVA / buc 5 31037 AMIANO PARCHET PARFUMAT 5L buc 2.00 x 24.41 RON fara TVA / buc 6 31209 AMIANO DETERGENT GEAMURI 10L buc 1.00 x 28.24 RON fara TVA / buc 7 30124 MISAVAN VASE MUSETEL BALSAM 500ml buc 3.00 x 3.39 RON fara TVA / buc 8 20110 MISAVAN BUCATARIE 4 IN 1 750ml buc 2.00 x 9.14 RON fara TVA / buc 9 30706 MISAVAN MOBILA 4 in 1 750ml buc 2.00 x 10.21 RON fara TVA / buc 10 11083 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS buc 5.00 x 5.65 RON fara TVA / buc 11 10121 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 1.00 x 84.49 RON fara TVA / buc 12 90016691 MSV MONOROLA MAX 800 buc 25.00 x 10.90 RON fara TVA / buc 13 2103 MSV FOLIE ALUMINIU 30m rola buc 5.00 x 6.42 RON fara TVA / buc 14 6130 MSV SACI 120L 10/set SR set 10.00 x 3.86 RON fara TVA / set 15 6017 MSV SACI 60L 50/set REZISTENTI set 10.00 x 4.02 RON fara TVA / set 16 3306 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 2.00 x 4.50 RON fara TVA / set 17 90022623 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set L buc 4.00 x 46.50 RON fara TVA / buc 18 90022616 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M buc 2.00 x 46.50 RON fara TVA / buc 19 90022609 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set S buc 1.00 x 46.50 RON fara TVA / buc 20 12012 COADA ME
- Număr anunț
- DA25873128
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.200,44 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.